fbpx
Cam Kapı Sistemleri

Cam Kapı Sistemleri

Cam kapı, hastaneler, alışveriş merkezleri, cafe, restaurant ve işyerleri gibi geniş kullanım alanına sahiptir. Dayanıklı ve güçlü yapısıyla mekânlara alternatif dekorasyon çözümleri sunmaktadır. Cam kapı ile mekânlar genişler, camın güzelliği dinlendirici ve şık bir atmosfer yaratır. İç mekânlarda kullanımı ile derinlik ve ferahlık hissi vermektedir. Cam Kapı, şeffaflığın zarafetini mimari konseptler ile buluşturur.

Isı ve darbeye dayanıklı olması, pratik kullanımı, ara açılarda sabitlenebilmesi ile kullanıcıya büyük fayda sağlamaktadır. Kontrollü kapanması ile konfor ve güvenlik görevini de en iyi şekilde yerine getirir.

Modern görüntüsü ile iç mekânlarda şık bir görüntü sağlayarak her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Estetiktir, dinamiktir, ferah görüntüsü ile nezih bir ortam yaratır. Cam kapı ısı yalıtımı ve görsel esneklikten vazgeçilmeden, geniş tasarımı, mukavemeti ile tercih edilmektedir.

Cam kapı, dekoratif görünümü, çeşitlenebilirliği ile her kullanıcının talebine karşılık veren, son derece estetik görüntüye sahip mimari çözümlerdir. Mimaride işlevsellik ve görselliği birlikte düşünenlerin öncelikli tercihidir.

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Referans Cephe Sistemleri alanında sizlere en uygun, en kaliteli çözümleri sunar. Sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen, uzman ekip ruhuna sahip, tasarım ve uygulama alanlarında 2003 yılından bu yana hizmet veren uzman firmadır. Referans Cephe Sistemleri; dış cephe kaplama, cephe giydirme, panel cephe kaplama, alüminyum cephe, bina dış kaplama, dış cephe cam giydirme, cam cephe giydirme, seramik cephe, cephe panel ve ofis bölme sistemleri gibi birçok cephe sistemleri için profesyonel çözümler üretir.