fbpx
Otomatik Kapı Sistemleri

Otomatik Kapı Sistemleri

Referans Cephe Sistemleri, kendi markası olan HSR Otomatik Kapı Sistemleri ile sizlere en iyi kaliteyi sunmaktadır.

Fotoselli otomatik kapı sistemlerinde genel olarak cam ile hazırlanan tasarımlar kolay geçiş sağlamaktadır. Enerji tasarrufu için üretilen bu kapılar geçiş alanına girdiğinizde sizi anında algılar ve kendiliğinden açılır. Kapının açılıp kapanmasında fiziksel bir güce ihtiyaç duymazsınız. İşletme imajının sürekli olarak yeni görünmesini sağlayan bu kapıların hareketi fotosele bağlıdır. Bu nedenle ısı kaybını minimuma indirir. Tek kanat ve çift kanat olarak tasarlanabilen, özellikle giriş ve çıkışın yoğun olduğu alanlarda sessiz ve isteğe bağlı çalışma özelliği ile de tercih edilmektedir.

On beş yılı aşkın bir süredir bu sektörde hizmet veren ve otomasyon sistemleri ile yapı girişlerine çeşitli çözümlerle uygulayan firmamız, oldukça geniş bir kullanım alanı bulunan otomatik kapı modelleri imalatını da başarı ile gerçekleştirmektedir. Kuruluşumuz zengin tasarım çeşitleri, kullandığı birinci sınıf malzeme ve nitelikli, alanında uzman personelleri ile her kullanıma uygun otomatik kapılar üretmektedir.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kusursuz olma yolunda bir politika izleyen, tasarımdan montajına kadar bu ürünlerle ilgili her aşamayı bizzat yöneten şirketimiz, alanlara özel kapı çözümleri sunar. Üretim, pazarlama ve montaj işlemlerinin hepsini aynı anda vermektedir.

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Referans Cephe Sistemleri otomatik kapı sistemleri için sizlere en uygun, en kaliteli çözümleri sunar. Sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen, uzman ekip ruhuna sahip, tasarım ve uygulama alanlarında 2003 yılından bu yana hizmet veren uzman firmadır. Referans Cephe Sistemleri; dış cephe kaplama, cephe giydirme, kompozit panel cephe kaplama, alüminyum cephe, bina dış kaplama, dış cephe cam giydirme, cam cephe giydirme, seramik cephe, cephe panel ve ofis bölme sistemleri gibi birçok cephe sistemleri için profesyonel çözümler üretir.