fbpx

KURUMSAL BİLGİLER

KALİTE POLİTİKASI & SERTİFİKALAR

Ürün ve hizmetlerimizi uluslararası kalite standartlarına göre oluşturuyor ve bu kalite standartlarını tescil ettirip belgelendiriyoruz.


İncele

ISO 9001

Referans Cephe Hakkında

Referans Cephe projelendirme kadrosu tecrübe ve yenilikle özleşmiştir. Çalışma prensiplerimizde müşteri memnuniyeti kalite yönetimi sisteminin etkinliğini sürekli iyileştirmeyi, kalite politikası olarak benimsemiştir.

Giydirme cepheler, mimar ve mühendislerin saygınlık ve yüksek yapılar gibi özel uzmanlık isteyen ve standart tasarımlardan ve detaylardan bu özelliği ile ayrılan, modern yapı tekniklerinin kullanıldığı, bilgi ve deneyimin ön plana çıktığı sistemleridir.

Fonksiyonel, estetik ve hafif olmalarının yanı sıra güneş ışınları, yağmur, gürültü ve diğer çevresel zararlardan korunması, olası şekil hatalarını gidermesi, renk ve doku bozukluğu gibi estetik kusurların bulunmayışı, yalıtım ile enerji tasarrufu sağlaması gibi çeşitli faydalara sahip oluşu neden tercih etmeliyim sorusunun yanıtıdır.

Giydirme cephe sistemleri ve kapı sistemleri gibi bir çok cephe hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca Referans Cephe Sistemleri olarak sizlere; küpeşte & korkuluk sistemleri ve ofis bölme sistemleri, cam merdiven, cam zemin döşemeleri, cam rüzgârlık gibi alanlarda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Strüktürel silikon, yarı strüktürel silikon, kapaklı, transparan, kompozit panel olmak üzere giydirme cephe sistemleri, skylight ışıklık sistemleri, cam ve alüminyum olmak üzere katlanır kapı, sürme kapı, otomatik kapı, cam kapı, cam merdiven sistemleri, cam zemin döşeme sistemleri ve cam rüzgarlık sistemleri için ihtiyaçlara uygun ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.

Referans Cephe Sistemleri Vizyon

Vizyon

Verdiğimiz hizmetin üretim şekli, sistemi, teknolojisi, yeri, zamanı, niteliği ya da niceliği değişse de bizim için esas olan, yaptığımız işin kalitesi ve sizlerin memnuniyetidir.

Referans Cephe Sistemleri olarak vizyonumuz, müşterilerimiz için çözümler sunarken, modern yapı standartlarını geliştirmektir.

Referans Cephe Sistemleri Misyon

Misyon

Çalıştığımız projelerdeki temel hedefimiz malzemelerde ve uygulamada kaliteyi en üstte tutarak özgün yapılar ortaya çıkarmaktır.

Referans Cephe Sistemleri olarak geleceğin yapılarının oluşturulmasına sağladığımız katkılardan gururluyuz.

Yarının projelerinde bir arada çalışmak üzere…