fbpx
Skylight Işıklık Sistemleri

Skylight Işıklık Sistemleri

Modern binalardaki Skylight Işıklık uygulamaları binalardaki doğal aydınlanma problemini çözen estetik bir çözümdür.

Sistem, mimari projesine uygun olarak ana taşıyıcı çelik konstrüksiyona tespit edilmiş galvanizli çelik kutu profillerle bunlara bağlanan kondens kanallı düşey ve yatay alüminyum ışıklık profillerinden oluşuyor.

Alüminyum profillerin üzerine, projede istenen ısı yalıtım değeri, renk ve kalınlığa göre seçilen ısıcamın takozlama şartlarına uygun olarak yerleştirilmesini takiben düşey elemanların fitil ve kapak montajı yapılıyor, yatay cam derzlerinin silikon yapıştırma ve izole etme işleminin yapılması ile montaj tamamlanıyor.

Sistem, otel, hastane, alışveriş merkezleri, kapalı yüzme havuzları, spor salonları gibi yapılarda kullanılıyor.

Yatay – düşey kapaklı uygulanabileceği gibi, düşey kapaklı yatay silikon olarakta uygulanabilir.

Büyük açıklıkların geçilebilmesi için tasarlanmış; uygulaması ve imalatı pratik bir sistemdir.

Sistemi taşıyan çelik alt konstrüksiyonları kapatabilmek için uygun iç kapak alternatifleri vardır.

Cam ve polikarbonat levha uygulanabilme imkanına sahiptir. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar aynı zamanda ekonomiktir.

Kaliteden Ödün Vermeyen Hizmet Anlayışı

Referans Cephe Sistemleri alanında sizlere en uygun, en kaliteli çözümleri sunar. Sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefleyen, uzman ekip ruhuna sahip, tasarım ve uygulama alanlarında 2003 yılından bu yana hizmet veren uzman firmadır. Referans Cephe Sistemleri; dış cephe kaplama, cephe giydirme, panel cephe kaplama, alüminyum cephe, bina dış kaplama, dış cephe cam giydirme, cam cephe giydirme, seramik cephe, cephe panel ve ofis bölme sistemleri gibi birçok cephe sistemleri için profesyonel çözümler üretir.