fbpx

Hizmetlerimiz

Referans Cephe Sistemleri Hizmetler
Referans Cephe Sistemleri Hizmetler

Referans Cephe Sistemleri; giydirme cephe sistemleri ve kapı sistemleri gibi bir çok cephe hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Ayrıca Referans Cephe Sistemleri olarak sizlere; küpeşte & korkuluk sistemleri ve ofis bölme sistemleri, cam merdiven, cam zemin döşemeleri, cam rüzgârlık gibi alanlarda profesyonel çözümler sunmaktayız.Strüktürel silikon, yarı strüktürel silikon, kapaklı, transparan, kompozit panel olmak üzere giydirme cephe sistemleri, skylight ışıklık sistemleri, cam ve alüminyum olmak üzere katlanır kapı, sürme kapı, otomatik kapı, cam kapı, cam merdiven sistemleri, cam zemin döşeme sistemleri ve cam rüzgarlık sistemleri için ihtiyaçlara uygun ürünler geliştirmekte ve üretmektedir.

Referans Cephe Hakkında

Referans Cephe olarak sizlere cephe hizmetleri konusunda tecrübeli teknik kadrosu ile en uygun, en kaliteli çözümleri sunar. Referans Cephe Sistemleri, sektördeki standartları en yüksek seviyede hayata geçirmeyi hedefler. Uzman ekip ruhuna sahip, tasarım ve uygulama alanlarında 2003 yılından bu yana hizmet veren uzman firmadır. Referans Cephe Sistemleri; dış cephe kaplama, cephe giydirme, cephe kompozit kaplama, alüminyum cephe, bina dış kaplama, dış cephe cam giydirme, cam cephe giydirme, seramik cephe, cephe panel ve ofis bölme sistemleri gibi birçok cephe sistemleri için profesyonel çözümler üretir.

Referans Cephe Hizmetleri Müşterileriyle uzun ve sürdürülebilir ilişkileri hedefler. Bünyesinde bulunan cephe sistemleri konusunda yetişmiş ve uzmanlaşmış teknik kadrosuyla projelendirme işlerini, deneyimli ve uzman ekibiyle de uygulama işlerini büyük bir özenle, zamanında yerine getirir. Cephe sistemleri çözümlerinde modern mimarinin ilkelerine paralel olarak hizmet vermekte, projelerin temel aşamalarında kaliteyi ve estetiği ortaya çıkaran detayları profesyonelce işlemekte, çalışma disiplinini her ayrıntıda ustalıkla görebileceğiniz eserler üretmektedir.

Cephe hizmetleri alanında profesyonel çözümler sunan Referans cephe sistemleri her daim sizin talepleriniz doğrultusunda sizin mutluluğunuz için hareket eder. Referans Cephe Sistemleri olarak yapı sektöründeki faaliyetlerimizi daima müşteri memnuniyetine göre sürdürüyoruz. Kısa vadeli değil, uzun vadeli düşünüyor ve müşterilerimizin cephe sistemleri ürünlerimizden maksimum faydayı görmesini sağlıyoruz. Dolayısıyla giydirme cephe sistemleri, kapı sistemleri, küpeşte & korkuluk sistemleri ve diğer alüminyum doğrama sistemleri alanlarındaki ihtiyaçlar için daima en modern projeleri hazırlamaktayız. En kaliteli malzemeleri kullanıyor ve en mükemmel üretimi yapıyoruz. Firmamıza ve çözüm ortaklarımıza ait olmak üzere tüm bu ürünleri belirli kalite standartlarına göre sağlıyor ve kalite standartlarını belgelendiriyoruz.